Zakład Drzewny Zadobrze

01. O nas

i naszej historii

Jesteśmy firmą rodzinną, działającą w branży drzewnej od 1970 roku. Specjalizujemy się we wszystkich etapach przemysłu podłóg z drewna, od produkcji, przez sprzedaż, po montowanie.

Od ponad 40 lat nasze zakłady są stopniowo rozwijane i modernizowane. Obecnie posiadamy linie do przemysłowej produkcji mozaiki, parkietu, drewnianych paneli warstwowych oraz desek podłogowych (także wykończonych).

Oferujemy podłogi z drewna krajowego i egzotycznego.

Nieustannie zmieniające się trendy w aranżowaniu wnętrz oraz oczekiwania naszych klientów natężają nasze działania w kierunku poszerzania asortymentu podłóg z drewna.

Dzięki nowoczesnym maszynom i technologii oraz dobrze wyszkolonej i zgranej załodze gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów.

Podłogi z drewna to nasza pasja, w której realizujemy się każdego dnia naszej pracy.

Zakłady Drzewne Zadobrze Grzywacz Sp.j. zakończyły realizację projektu finansowanego ze środków funduszu prewencyjnego Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń S.A.

02. Nasze doświadczenie

W naszych działaniach nie zapominamy o przyrodzie. Trudno jest zdecydować, który dowód na to jest najważniejszy, stąd pozwoliliśmy sobie wymienić wszystkie na pierwszym miejscu:

  • po pierwsze, w Zakładach Drzewnych Zadobrze wykorzystywany jest tylko surowiec pochodzący z lasów prawidłowo zarządzanych.
  • po pierwsze, staramy się racjonalnie zarządzać surowcem oraz wykorzystywać wszystkie odpady powstające podczas produkcji podłóg z drewna. Sposobem na wykorzystanie odpadów (trociny, zrębki, ścinki) jest produkcja brykietu oraz pelletu opałowego.
  • po pierwsze, środki wykorzystywane do wykończenia elementów podłogowych (lakiery, oleje) są w pełni ekologiczne, spełniają wszystkie europejskie normy i standardy.

Nasze podłogi z drewna sprzedajemy zarówno na rynku krajowym, a także znaczna ich część eksportowana jest do krajów Europy Zachodniej, głównie Francji i Niemiec.

Jeśli więc szukasz klasycznego parkietu dębowego, dostojnych, jasnych desek jesionowych, modnego parkietu czereśniowego, egzotycznego, złotego parkietu iroko, bądź łatwych i szybkich do zamontowania podłóg warstwowych, skontaktuj się z nami. Bez wątpienia znajdziesz u nas podłogę spełniającą Twoje oczekiwania.

sglogoczar

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty