Regulamin

  1. Strona pod adresem www.sg.com.pl prowadzony jest przez: Zakłady Drzewne Zadobrze Sp.z o.o. Sp.k.  26-670 Pionki, wpisaną przez Sąd Rejonowy dla Miasta St. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000459965 NIP: 812-14-21-414  REGON: 670923289
  2. Prezentowane na stronie zdjęcia mają charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania rzeczywisty wygląd produktów, a w szczególności kolorystyka może różnić się od produktów pokazywanych na zdjęciach. Należy również pamiętać, że drewno to materiał naturalny i dwa elementy nigdy nie będą takie same.
  3. Podłogi drewniane: deski, parkiety oraz mozaiki sprzedajemy w paczkach, gdzie przelicznikiem jest m² .Większość produktów ma określoną ilość m² w opakowaniu np. parkiet dąb 500x70x22mm -1paczka to 1.05m², najmniejszą ilośćią jaką może zakupić Klient jest jedna paczka. Produkty, gdzie są różne ilości m² w jednej paczce, przyjęty przelicznik to 1m², w chwili wydania towaru sprzedawca zastrzega sobie możliwość tolerancji + – 2-3% np. Klient zamawia 22 m² podłogi, po uwzględnieniu tolerancji, może otrzymać między 21,34 m² a 22,66 m². Listwy przypodłogowe: sprzedawane są w mb na sztuki, podobnie jak w podłogach jeśli są stałe długości tak jak w przypadku listew MDF, przelicznik liczy mb na sztuki, jeśli listwy są różnej długości przyjęty przelicznik to 1mb. Produkt wydawany jest na sztuki z tolerancją + – 2-3%.
    Artykuły chemii budowlanej: sprzedawane na sztuki lub opakowania.
    Biopaliwa: worki./-

UWAGA!

Informacje mają charakter  wyłącznie poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.